1 Masa ve 2 sandalye ile başlayan müthiş başarı öyküsü…

NG Kütahya Seramik ülke çapındaki 197’inci şubesini Erdi Yapı ile Bolu’da açtı. Düzenlenen açılış törenine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Tanju Özcan, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, BTSO Başkanı Türker Ateş, şirket yöneticileri ve davetliler katıldı.

1 Masa ve 2 sandalye ile başlayan müthiş başarı öyküsü…

Düzenlenen törende ilk olarak Erdi Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Keskin bir konuşma yaparak, Bir masa 2 sandalye ve sıfır sermaye ile başladığımız bu serüvende bugün geldiğimiz nokta bin 500 metrekare showroom, 2 mağaza toplam 10 bin metrekare açık ve kapalı alan, depo 45 çalışanı ile bölge ekonomisine katkısı küçümsenmeyecek bir firma haline gelmiştir. Bolu mağazamız için 2 ay boyunca emek verdik. Sadece biz değil bu mağazada Bolu halkına en iyi ürünleri getirmemizi de sağlayan NG Kütahya seramik ailesine ve diğer firmalara ve tüm Erdi Yapı ekibimize mağazanın dekorasyonunda ve inşasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ise "Herkesin ürettiğini değil kendi koleksiyonlarımızı oluşturalım düşüncesi ile yola çıktığımız bu yolda gelişen teknoloji ile de içeride görmüş olduğumuz ürünleri oluşturduk. Nedir bu ürünlerin özelliği, bu ürünler ilk olarak Türkiye’de ve Kütahya Seramik fabrikalarında üretilen ürün grupları. Hedeflerimizi her zaman uzun vadeli ve yükseklerde tutalım. Ama ayağımızın yere basması gerektiğini de aklımızdan çıkarmayalım. Herkesin yaptığını yaparsak, herkesin gittiği yoldan gidersek bir aydınlığa çıkmamız mümkün değil. O yüzden hedeflerimizi her zaman adımıza yakışacak şekilde yüksek çıtaları hedeflemek ve oralara koymak ona da ulaşacak şekilde yapmamız gerekir" şeklinde konuştu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Tanju Özcan da birer konuşma yaprak yeni açılan bu işyerinin Bolu’ya ve ülke ekonomisine hayırlar getirmesini temenni ettiler.

Türkiye’nin dünya da büyük bir güç olma yolunda kararlı adımlarla ilerlediğini ifade eden Bolu Valisi Aydın Baruş ise "Bu kararlı adımlarının en büyük ayağını da özel sektör oluşturuyor. Özel sektörümüzün yapmış olduğu yatırımlar Türkiye’nin dinamik gücü haline gelmiş durumda. Türkiye, özel sektörümüzün yaptığı hamleler neticesinde bugün insanımıza ciddi istihdam imkanları sağlıyor. Bu tür yatırımlar Bolu insanına geçim kaynağı oluşturuyor ve yüzünü güldürüyor. Bu yatırımı gerçekleştiren Erdi Yapı ailesine bu nedenle çok teşekkür ediyorum. Diğer taraftan ilimizde Kütahya Seramik gibi dünya çapında çok önemli bir firmanın çok modern ürünlerini sergilediği bu mağazanın ilimiz müteahhitlik sektörüne ve ticaret hayatına çok önemli katkılar yapacağına inanıyorum. Bu yatırımı yaparak Bolu ekonomisine canlılık getiren Kütahya Seramik ailesine değerli Yönetim Kurulu Başkanı nezdinde şükranlarımızı sunuyoruz. Erdi Yapı ailesine de başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi ve mağaza gezildi. HABER MERKEZİ


 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128