banner120

1 milyon 160 bin lira teklifle özelleştirildi

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (Türkşeker), adına kayıtlı Bolu ili, Mudurnu ilçesi, Kaygana Mahallesi’nde bulunan taşınmaz, 1 milyon 160 bin lira teklifle özelleştirildi.

1 milyon 160 bin lira teklifle özelleştirildi

Haber: Erdal Tanrıverdi

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (Türkşeker), Maliye Hazinesi ve Münfesih Tekel İşletmesi Genel Müdürlüğü adına kayıtlı bazı taşınmazların özelleştirme sonuçlarına onay çıktı.Bolu'nun Mudurnu ilçesi Kaygana Mahallesi bulunan Şeker fabrikası özelleştirme kararı onaylandı. Özelleştirme İdaresi Başkanlığının konuya ilişkin tebliği, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ adına kayıtlı Samsun'un Çarşamba, Edirne'nin Keşan, Bolu'nun Mudurnu, Kırklareli'nin Lüleburgaz, Yozgat'ın Yerköy ilçeleri ile Ağrı'nın Suçatağı, Tokat'ın Çiftlik, Amasya'nın Kayabaşı köylerindeki bazı taşınmazların özelleştirme kararları onaylandı.

Maliye Hazinesi ve Münfesih Tekel İşletmesi Genel Müdürlüğü (Sümer Holding AŞ) adına kayıtlı özelleştirme kapsam ve programında bulunan bazı taşınmazların satış ihalelerinin onayları da tebliğde yer aldı.

1 milyon 160 bin lira teklif

Ayrıca Bolu ili, Mudurnu ilçesi, Kaygana Mahallesi, 91 ada, 104 ve 107 parsel numaralı toplam 8.642,49 m² yüzölçümlü taşınmaz ve bu taşınmaz üzerinde bulunan yapının özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif 1.160.000 (Birmilyonyüzaltmışbin) Türk Lirası bedelle Mudurnu Petrol sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından verilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124