banner120

100 lirası için dakikalarca çöp karıştırdı

İlimizin en işlek caddelerinden biri olan İzzet Baysal Caddesinde bugüne kadar hiç yaşanmamış bir olay yaşandı. Serbest meslek ile uğraşan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaş elinde tuttuğu peçete ve yüz lirayı çöpe atınca olanlar oldu.

100 lirası için dakikalarca çöp karıştırdı

Haber: Okay Özcan

İlginç olay, İzzet Baysal Caddesinde saat 21.00 sıralarında yaşandı. İlimizde serbest meslek ile uğraştığını belirten isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaş, oğlunun okul alışverişini yaptıktan sonra bir dondurma aldığını ve elinde 100 lirayı tuttuğunu dondurmaya da cebinde bulunan 5 lirayı verdiğini belirtti. Daha sonrasında ismini vermek istemeyen vatandaş, “ oğluma okul alışverişi yaptıktan sonra içim kaynadı, cebimde 105 lira para vardı. 5 lirasını dondurmaya verdim, 100 lirasını da dondurmanın yanında verilen peçete ile tutmaya başladım. Fakat o kadar dalgındım ki elimde tuttuğum peçete ile 100 lirayı çöpe attım. Durumu sonradan fark ettim. Dakikalarca aramama rağmen çöp kutusunda sadece peçeteyi buldum, 100 liram gitti. Bulana helali hoş olsun” dedi.

Bu ilginç diyaloğun ardından 100 lirasını bulabilme umuduyla vatandaş tekrar çöp kutusuna yöneldi. Kutu içerisindeki çöp naylonunu yere dökerek tekrar aramaya başladı ama arama neticesinde kaybedilen 100 lira yine bulunmayınca vatandaş evinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 07:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124