“12’de 12 yapacağız”

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, hafta sonu ilçe başkanlarının tamamı ile Mudurnu’da bir araya gelerek hem istişare toplantısı yaptı hem de Taşkestili esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 2014 Yılında yapılacak seçimler için de açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, “12 belediyeyi de almak bu teşkilatın boynunun borcudur” diyerek teşkilatlara güvendiğini söyledi.

“12’de 12 yapacağız”
 AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Cumartesi günü Mudurnu’da İlçe Başkanları ile bir araya geldi. İlçe Başkanlarının tamamın katılımları ile ilk önce Taşkesti’ye geçen AK Partili başkanlar burada Taşkesti Belde teşkilatı ile bir araya geldi. 1 Saat süren Belde istişare toplantısının ardından esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti. Taşkesti programından sonra Sarot Termal Otel’e geçen İl Başkanı Sayın ve berberindeki İlçe Başkanları yaklaşık 3 buçuk saat süren uzun bir toplantı gerçekleştirdi.Teşkilat içi çalışmaların masaya yatırıldığı bu toplantıda,  teşkilat çalışmaları, son üye durumları, sosyal ve kültürel etkinlikler ve 2014 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri vardı.

“TAŞKESTİLİ VATANDAŞLARIMIZIN GÖZLERİNDEKİ IŞIK GELECEKTEKİ AK GÜNLERİN HABERCİSİ”

Gerçekleştirilen geniş kapsamlı ve olağan İlçe Başkanları toplantısının ardından bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, toplantının çok verimli bir toplantı olduğunu söyleyerek  “Bugün İlçe Başkanlarımızın tamamının katılımları ile ilk önce Taşkesti Belde teşkilatlarımızı ve belde halkımızı ziyaret ettik. Ben, Taşkesti Beldemize güveniyorum. 2014 yılında buraya AK Parti bayrağını dikeceklerinden de şüphemin olmadığını ifade etmek istiyorum.  Çünkü bugün karşılaştığımız Taşkestili vatandaşlarımızın gözlerindeki ışık, gelecekteki ak günlerin habercisi” şeklinde konuştu.

“12 BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NIN TAMAMINI DA ALMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA TÜM HIZLA DEVAM EDİYOR"

Sarot Termal Otelde gerçekleştirilen toplantıda hakkında da bilgiler veren Sayın, “Bizler hizmet için ateşten gömlek giymiş, gücünü milletten alan ve bu millet için elini değil başını taşın altına koyan bir partinin neferleriyiz” dedi. Geniş kapsamlı bir toplantı geçekleştirildiğini ifade eden Sayın, son olarak; “Bugün burada yaklaşık 3 buçuk saat süren geniş kapsamlı ve çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda, teşkilat çalışmaları hakkında çeşitli istişareler de bulunduk ve son durumumuzu gözden geçirdik. 2014 yılında gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri bizler için çok önemli. Önümüzdeki seçimlerde 12 yerde seçime girdiğimiz Bolu'da inşallah bu 12 Belediye Başkanlığı'nın tamamını da almak için çalışmalarımıza tüm hızla devam ediyor. 12 belediyeyi de almak bu teşkilatın boynunun borcudur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2013, 20:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
EMEKLİ
EMEKLİ - 7 yıl Önce

önceki dönem taşkesti belediye başkanliğini aldiniz. acaba ne verdiniz?

SIRADAKİ HABER

banner128