14Burda AVM halkla buluştu

14Burda AVM valilik karşısına kurduğu stantla Bolu halkıyla ilk buluşmasını yaptı. Kurduğu fotoğraf standıyla Boluluların fotoğrafını çeken AVM, açılış günü çekilen fotoğrafları AVM’de sergileyecek.

14Burda AVM halkla buluştu

HABER: FARUK ÇİDEM

Eylül ayında açılacak olan 14BURDA AVM Bolulularla ilk buluşmasını dün valilik karşısında kurduğu stantla gerçekleştirdi. 3 gün boyunca sürecek olan stant çalışması dün itibariyle start aldı.Küçük bir fotoğraf stüdyosu kurulan stantta isteyen vatandaşların fotoğrafları çekiliyor. Çekilen fotoğraflardan bazıları AVM’nin açılış gününde sergilenecek. Stant çalışması esnasında görüştüğümüz Esas Holding Kurumsal İletişim’den İrem Sabuncu stant hakkında bilgi vererek şunları söyledi; “10-11-12 Temmuz tarihleri boyunca her gün standımız açık olacak. Genç, yaşlı isteyen herkes fotoğraf çektirebilir ve çekilen fotoğraflar bir jüriden geçtikten sonra AVM’de sergilenecek. Tanınmış pek çok markanın olduğu bir AVM olacak.”

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2015, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa cop
mustafa cop - 5 yıl Önce

evet yatırım yatırımcı organizatör"staff"lar profesyonel de...hediye edilen bir fotoğraf maliyetine çoluk çocukla poz verip...büyüklerimiz herkes okumadan 2 sayfa form a imza atıp...tüm mecralarda firmalar tarafından kullanilabilecek bilgilerimizi hiç bi telif almadan devrediyoruz değil mi efendim...meşhur olabilmek tutkumuz mu...okumayıp her elimize tutuşturulan ufak harflerle yazılmış belgelere imza atabilme cesaretimiz mi?sizce?selam ve muhabbetle...

SIRADAKİ HABER

banner128