15’inci yılımızda yalnız bırakmadılar

Bolu Olay Gazetesinin kuruluşunun 15’inci yıldönümü nedeniyle bizleri yalnız bırakmayan tüm sevenlerimize ve okurlarımıza sonsuz teşekkürler.

15’inci yılımızda yalnız bırakmadılar

Haber: Kasım ŞAHİN

23 Nisan 2001 yılında yayın hayatına başlayan ve bu güne kadar haberciliğinden, dürüstlüğünden, ilkeli yayından hiçbir zaman taviz vermeyen, her zaman haklının yanında olan haksızın karşısında bulunan Bolu Olay Gazetesi 15’inci yılını doldurup 16’ıncı yıla yine başarılarla başladı. Kuruluş nedeniyle bizleri yalnız bırakmayan ve çiçek gönderen başta Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz, bizzat gazetemize gelerek tebrik eden Belediye Başkan Vekili Kazım Konak, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Türk Eğitim Sen Bolu Şube Başkanı Hüsnü Yaman ve üyeleri, Vali Yardımcıları Ayhan Kartlı, Ünal Coşkun, Necdet Özeroğlu’na, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ile telefonla bizlere ulaşıp temennilerini dile getiren tüm dost ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Gazetemizi Ziyaret eden Konak ile Doğanay; “15’inci yıldönümünüzü en içten dileklerimizle kutlarız. Bu güne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızın önümüzdeki günler ve yıllarda da devam etmesini diliyoruz” dediler. Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bülent Velioğlu’da; “Bolu Olay Gazetesi'nin 15. yılı kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta İmtiyaz Sahibi Erhan Beykoz olmak üzere, Yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin, Faruk Çidem Semih Baykal, Volkan Yılmaz, Esra Öztürk ve diğer çalışan emekçi arkadaşlarıma Bolu basınına verdikleri emeklerden dolayı gazeteci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Nice mutlu yıllara Bolu Olay” dedi.

Bu hafta sonu yapılacak olan Cumhuriyet Kadınları Bolu Şubesi’nin kongresinde başkan adayı olan Güllü Yaman’da gazetemizi ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Yaman üzerinde 15 mum bulunan yaş pastayı Bolu Olay Gazetesi emekçilerine ikram etti.


Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
M. Birdal ESEN
M. Birdal ESEN - 5 yıl Önce

bolu basınının önder gazetelerinden olan bolu olay gazetesi sahibi erhan beykoz"u ve gazetede emeği geçen tüm çalışanlarını kutluyor ve daha nice yıllara başarıyla ve sağlıkla ulaşmalarını diliyorum.

Erhan Beykoz
Erhan Beykoz - 5 yıl Önce

sonsuz teşekkürler saygı değer abime selamlarımla

SIRADAKİ HABER

banner128