17 yaşında uyuşturucu müptelası

İlimizde ikamet eden 17 yaşında bir genç kullandığı uyuşturucu nedeniyle sokak ortasında komaya girdi. Çöktüğü yerden kalkamayan gencin içler acısı hali kameralara yansıdı.

17 yaşında uyuşturucu müptelası


Haber: Okay Özcan

PTT Caddesinin alt kısmında kaldırıma çöküp kalan gencin imdadına yunus ve sağlık ekipleri koştu.Aldığı uyuşturucu nedeniyle kendini kaybeden 17 yaşındaki S.Ç. adım atamaz hale geldi ve olduğu yere çöktü kaldı. Durumu fark eden duyarlı vatandaşlar, hemen 112 Servisini arayarak yardım talebinde bulundular. PTT Caddesinin hemen alt kısmındaki caddenin kaldırımına yığılan gencin yanına önce yunus ekipleri geldi. Polislerin tüm sorularına hiçbir cevap vermeyen genç daha sonra yine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından İzzet Baysal Caddesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine kaldırıldı.

Acil Serviste kan örneği alınan 17 yaşındaki genç tedavi altına alındı. Uyuşturucu madde kullandığı iddia edilirken, bu olay gören vatandaşlar; “Bu gençlik nereye gidiyor. Genç yaşta uyuşturucu müptelası oluyorlar. Biz anne ve babalar olarak bu durumdan büyük üzüntü duyuyoruz” diyerek, tepki gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124