banner120

17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

Cipiyle evinden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan işadamı Naci Keskin'in 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

17 yerinden  bıçaklanarak öldürüldü
 Otobüs ve nakliye şirketleri bulunan Naci Keskin'in cesedi cumartesi günü saat 11.15 sıralarında, Çıkınlar Mahallesi Seyis Yusuf Sokak'taki evinin önünde bulundu. Ailesi, evin bahçesinde Naci Keskin'in cesediyle karşılaşınca polisi aradı. Gelen polis ekipleri incelemede bulundu. Naci Keskin'in 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edilirken, çevrede delil toplandı. Gece cipiyle evinden ayrılan Naci Keskin'in öldürüldükten sonra cesedinin evinin önüne bırakıldığı belirlenirken, cipinin bulunması için çalışma başlatıldı.


Naci Keskin'in ölüm haberini öğrenen AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, işadamları, yakınları olay yerine gelerek, polislerden bilgi almaya çalıştılar. Naci Keskin'in eşi ve kızı sinir krizleri geçirirken, yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. 2 yıl önce bir otobüs firması ile anlaşarak otobüslerini firmaya bağlı olarak çalıştıran Naci Keskin, 1 Mayıs tarihinde firma ile sözleşmesini sonlandırdı. Başka bir firma ile anlaşan Naci Keskin, 2 gün önce Bolu'da bilet satışı yapılan yazıhanelerinde de anlaştığı firma adına bilet satışı yapmaya başladı.Olay yerinde incelemeler devam ederken, Naci Keskin'in cesedi Köroğlu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2013, 11:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
belirsiz
belirsiz - 8 yıl Önce

yazıklar olsun bunu yapana. adamın ne suçu varmış ki.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124