1800 Öğrenci Arasında Tek Kız Mezun##hb_sdk.gif

Bolu İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde bin 800 erkek içindeki tek kız öğrenci 18 yaşındaki Pelin Bakır, okulundan mezun oldu. Anadolu Teknik Lisesi'nin Bilişim Teknolojileri Web Programcılığı sınıfı...

1800 Öğrenci Arasında Tek Kız Mezun##hb_sdk.gif

Bolu İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde bin 800 erkek içindeki tek kız öğrenci 18 yaşındaki Pelin Bakır, okulundan mezun oldu.

Anadolu Teknik Lisesi'nin Bilişim Teknolojileri Web Programcılığı sınıfı öğrencisi Pelin Bakır, 4 yıllık lise eğitimini bin 800 erkek arasında tek kız olarak geçirdi. Eğitimini tamamlayarak okulundan mezun olan Pelin Bakır, son karnesini almak için okulun bahçesinde düzenlenen karne törenine katıldı. Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı'nın ardından öğrenciler karnelerini aldı. Arkadaşlarının alkışları eşliğinde onur belgesi bulunan karnesini alan Pelin Bakır, okuldan ayrıldığı için üzgün olduğunu belirterek, "Okulda tek kız olmak çok hoştu. Okuldaki arkadaşlarımın hepsi kardeşim gibiydi. Bundan sonra üniversite eğitimim için çaba göstereceğim. Beden eğitimi ve spor yüksekokuluna gitmek istiyorum" dedi.
Kaynak; DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128