2 yangında 2 araç yandı

Bolu merkeze bağlı Çıkınlar Mahallesi ve Kasaplar mahallesinde çıkan iki yangında 2 otomobil ve odunluk yanarak kullanılamaz hale geldi.

2 yangında 2 araç yandı

Haber: ERDAL TANRIVERDİ

Merkez Çıkınlar Mahallesi Dadıçyolu Sokak üzerinde meydana gelen müştemilatta çıkan yangında bir otomobil tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Bolu İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında can kaybı yaşanmadı.Yangınına kısa sürede müdaheledilmesine rağmen odunlukta bulunan otomobil tamamen yanmaktan kurtarılamadı. Yangının çıkış sebebi olarak bina baca ağızlarının direk odunlukta sonlandırılması ve baca temizliğinin yapılmaması olduğu belirtildi.

Bir araç yangını daha

Merkez Kasaplar Mahallesi Aşağı Mahalle Sokak üzerinde meydana gelen araç yangında aracın ön kısmı tamamen yandı İtfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine ulaşarak yangına müdahale etti. Can kaybının yaşanmadığı araç yangının da maddi hasar meydana geldi. Yangının çıkış sebi olarak ise polis tarafından inceleme yapıldıktan sonra bildirileceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2016, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Gençel
Kemal Gençel - 4 yıl Önce

erdal tanrıvardi kardeş haberi yaparken araçlar kime ait,plaka numaraları ne diye bi zahmet koltuğundan kalkıp öğrenseydin ya.5n 1k varya hani haber yazarken lazım oluyo...başarılar dilerim...

SIRADAKİ HABER

banner128