%20 İndirimli “CEREYAN”

Fiba Holding’in enerji alanında faaliyet gösteren iştiraki Fina Enerji Genel Müdürü Onur Yazgan ve beraberindeki heyet Bolu Yaman Madencilik ve CERE’AN Bolu distribütörünü ziyaret etti.

%20 İndirimli “CEREYAN”

Bolu Yaman Madencilik sahibi ve aynı zamanda CERE’AN Bolu distribütörlüğünü üstlenen Ahmet Kurt ön ziyaret için gelen misafirlerini ağırladı. Sohbet şeklinde geçen toplantıda Cere’an Genel Müdürü Onur Yazgan CERE’AN olarak elektriği en verimli üreten kaynaklardan, daha uygun koşullarda tedarik edebildiklerini belirtti. Yazgan, piyasa koşullarına göre enerjiyi yurtdışından ithal edebildiklerini, bu nedenle müşterilerine yüzde 20'ye varan indirimlerle elektrik sağladıklarını bildirdi. Yazgan,: ''Ülkemizde elektrik sektöründe “ilk defa” kapsamlı bir online işlem merkezi kurduk. Cere’an İşlem Merkezi (C’İM) vasıtasıyla müşterilerimiz müşteri bilgilerini güncelleyebilecek, yeni ürünler satın alabilecek, borç bilgilerini sorgulayıp, ödeme yapabilecekler. Dilerlerse sayaç okumalarını kendileri yapıp bize gönderebilecek, güncel tüketimlerini inceleyebilecek veya satış temsilcilerimizle ile temasa geçebilecekler. C’İM’de sunacağımız hizmetleri mobil ortama da taşıdık ve C’EP (Cere’an Erişim Platformu) adı altında bir uygulama geliştirdik. Bu uygulama vasıtasıyla müşterilerimiz Android işletim sistemli ve BlackBerry, iPhone gibi akıllı cihazlarından tüketim bilgilerini inceleyebilecek, borç bilgilerini sorgulayabilecek veya yeni ürünler satın alabilecek. Şu anda aynı zamanda 444 2796 (444 CRYN) numaralı bizim kısaca C’ALL dediğimiz çağrı merkezimizi de genişletme ve modernleştirme yatırımı içerisindeyiz. Fiba Grubu’nun teknolojik bilgi birikiminden faydalanarak, bankalardakilere benzer bir çağrı merkezi teknoloji altyapısı kuruyoruz. Son olarak, akıllı ev çözümleri ve smartnetwork’ler (akıllı ağlar) konusunda bazı çalışmalarımız var. Şu an oluşum aşamasında olan bu projelerimizi de en kısa zamanda hayata geçirip müşterilerimiz ile paylaşıyor olacağız.” Şeklinde konuştu.

Bolu Yaman Madencilik ve CERE’AN’ın Bolu distribütörlüğünü Düzce, Ankara, Karabük ve Bolu olarak üstlenen Ahmet Kurt, bu girişimin Bolu için hayırlı olması dileklerinde bulunarak misafirlerini Kütahya’ya uğurladı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2013, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Ali SELVİ
Mahmut Ali SELVİ - 6 yıl Önce

ben fiba holdingin enerji alanında faaliyet gösteren iştiraki fina enerji cerayan a.ş ye ve yöneticilerine güveniyorun. saygılar

SIRADAKİ HABER