2013 tahmini bütçesi açıklandı

İl genel meclisinin Kasım ayı toplantıları başladı. Bütçe görüşmeleri nedeniyle toplantılar ay sonuna kadar sürecek. Oturumda 2013 Mali Yılı hazırlık bütçesi tahmini olarak 27 Milyon 21 bin TL olarak açıklandı....

2013 tahmini bütçesi açıklandı

İl genel meclisinin Kasım ayı toplantıları başladı. Bütçe görüşmeleri nedeniyle toplantılar ay sonuna kadar sürecek. Oturumda 2013 Mali Yılı hazırlık bütçesi tahmini olarak 27 Milyon 21 bin TL olarak açıklandı. Konu görüşülmek üzere Plan ve Bütçe komisyonuna gönderildi.

 

Bolu İl genel meclisinin Kasım ayı toplantıları başladı. Toplantıda ilk olarak İl özel idaresi 2013 Mali Yılı hazırlık bütçesi görüşüldü. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl genel meclis başkanı Mücahit Kutlu 2012 yılını verimli bir şekilde geçirdiklerini söyledi. Kutlu; “İl genel meclisi Bolu halkının yaşam kalitesini ve refah seviyesini yükseltecek çalışmaların altına imza atmaya önümüzdeki dönemde de devam edecek.2012 yılı bütçesini hazırlarken müthiş bir özveri ile çalışmıştık.2013 yılı bütçesi içinde aynı özeni ve özveriyi göstereceğiz” şeklinde konuştu. Toplantıda daha sonra İl özel idaresi 2013 yılı hazırlık bütçesi görüşüldü. Bütçe hazırlıklarının kamu kurumları tarafından Temmuz ayında başlatıldığına dikkat çeken Kutlu ; “Hazırlanan tahmini gelir bütçesi daha sonra Encümen tarafından bize sunuluyor” dedi. Toplantıda 2013 Mali Yılı hazırlık bütçesi tahmini olarak 27 Milyon 21 bin TL olarak açıklandı. Konu görüşülmek üzere Plan ve Bütçe komisyonuna gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128