banner120

23 akademisyen alınacak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Öğretim Üyesi Alım İlanı yayınladı. BAİBÜRektörlüğünden yapılan açıklamada, “Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır” denildi.

23 akademisyen alınacak

Haber:N.Halid Altundal
 

BAİBÜ Rektörlüğün tarafından yayınlanan öğretim üyesi alım ilanında, “Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Pandemi sürecinde İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşamasını değiştirebilir veya iptal edebilir” denildi.

https://ilan.memurlar.net/ilan/54103/bolu-abant-izzet-baysal-universitesi-ogretim-uyesi-alim-ilani.html

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124