23 Nisan en önemli dönüm noktasıdır

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, “çocuklara armağan edilmiş bu özel bayramda, huzurlu, yaşanabilir, müreffeh ve daha güçlü yarınlar için hep birlikte azimle çalışırken, 23 Nisan 1920 ruhunu her zaman diri tutmamız gerektiğini hatırlatmak, her zaman koruyacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

23 Nisan en önemli dönüm noktasıdır
HABER: AYSUN BEYKOZ

İl Başkanı Nurettin Doğanay mesajında, “TBMM’nin 96. kuruluş yıl dönümünü, ülkemin ve tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en halisane duygularla tebrik ediyorum. Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir şiarıyla çıkılan yolda, ecdadımız birlik ve beraberliğinden ödün vermeden, bu toprakları uğruna büyük mücadeleler vermiş, bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bu itibarla 23 Nisan 1920, istiklal mücadelesinde zafere ve Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yolda en önemli dönüm noktasıdır.” diye konuştu.

Ak Parti İl Başkanı Doğanay, “Ülkemizin sorumluluğunu devredeceğimiz çocuklarımızın milli ideallerimize sarılmaları, manevi değerlerimizle donanmaları ile en iyi şartlarda yetişmeleri en büyük dileğimizdir. Bu inanç ve düşüncelerle 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bizlere bağımsız ve hür bir ülke bırakan birinci meclisimizin cesur ve fedakar üyelerini saygı ve şükranla anıyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2016, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128