23 Nisan’da Highway’ de Yaşanır !

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı haftası dolayısıyla Highway Outlet AVM’de yapılan etkinliklerle bölgedeki tüm çocuklar ve büyükler bu coşkuyu doyasıya yaşadı. Highway Outlet Alışveriş Merkezi...

23 Nisan’da Highway’ de Yaşanır !

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı haftası dolayısıyla Highway Outlet AVM’de yapılan etkinliklerle bölgedeki tüm çocuklar ve büyükler bu coşkuyu doyasıya yaşadı.

Highway Outlet Alışveriş Merkezi 1 hafta boyunca birden fazla etkinlikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çocuklarla ve ziyaretçileri ile kutlamaya devam ediyor.19 Nisan Perşembe günü başlayan etkinlikler 24 Nisan Salı gününe kadar devam edecek. Mevcut etkinliklerden olan Çocuk Kulübü ve maskot şovla çocuklar hem oyuna hem de çizgi karakterlerin maskotlarıyla eğlenerek bol bol fotoğraf çektirdiler. İlköğretim öğrencilerinin ve anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu sergilerde oldukça ilgi gördü. Bolu Belediyesi Bandosu Konser ve resmigeçit törenlerinde AVM içerisinde bayram havası ve coşkusu yaşandı. Gün boyunca dağıtılan bayraklar ve Highway balonları ile bando ekibini karşılayan ziyaretçiler keyifli zamanlar geçirdi.23 Nisan’ı ilk kez karşılayan olan Highway Outlet Alışveriş Merkezi bölge halkının sosyal yaşam alanı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128