28 yıllık lezzet durağı taşındı

Bolu Belediyesinin Köroğlu Otel arkasındaki eski binaları yıkıp yeniden yapılandırma çalışması çerçevesinde yıkım karanının alınmasının ardından Bolu’da 28 yıldır ev yemekleri ve kebap üzerine hizmet veren Asya Kebap bundan böyle Köroğlu Otel altında hizmet verecek. Eski yerin yıkımına ise bu hafta başlanacak.

28 yıllık lezzet durağı taşındı
Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’nun en leziz yemeklerini yapan lokantaların başında gelen ve özellikle ev yemekleriyle ünlü Asya Lokantası yeni yerinde hizmet verecek. ASYA LOKANTASI (1972 yılından bugüne Bolulu Nuri Usta) ile bilenen ve yaptığı leziz yemekleriyle ünü Türkiye çapına yayılan Asya Lokantasının sahiplerinden Özcan Özdemir 1986 yılının Aralık ayında başlayan ve 2014 yılının Ekim ayın 25'inde sona eren mevcut işyerini yeni yerine bugün itibari ile taşındıklarını özel facebook sayfasından duyurdu.

Özdemir, 28 yıllık lezzet durağını yine Bolu halkı için ve il dışından gelen müşterilerine yeni yerlerine taşındıklarını şöyle duyurdu; “Dile kolay 28 yıl aynı mekanda siz değerli dostlarımızı elimizden geldiğince acısıyla tatlısıyla ağırlamaya çalıştık. Beraber ağladık, beraber güldük. Güzel günler, yıllar geçirdik. Sizlerden fazla uzaklaşmak istemedik. 27 Ekim 2014 Pazartesi gününden itibaren İZZETBAYSAL CADDESİ (Köroğlu Otel ) altında İnşallah bu hizmetimizi yine en güzel şekilde sürdürme gayreti içinde olacağız...Siz değerli müşterilerimizi artık yeni işyerimize bekliyoruz. Sağlıcakla kalın” dedi. Bolu Olay Gazetesi olarak Özcan Özdemir’e ve çalışan tüm personeline hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2014, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128