3 çocuk babası son yolculuğuna uğurlandı

Bolu Çaydurt Yuva köyünde oturan kayınpederini bayram nedeniyle ziyarete giden ve burada bahçede bulunan meyvelerden yedikten sonra zehirlenen 49 yaşındaki Eyüp Ertem, tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde yaşamını yitirmesinin ardından 3 çocuğu tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

3 çocuk babası son yolculuğuna uğurlandı

Haber: C. Kutay Aykan

İlimiz Çaydurt Yuva köyündeki zehirlenme olayları her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Sudan etkilenen vatandaşların sayısı 130’a ulaşırken, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Eyüp Ertem, tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamadı. 3 çocuk babası Ertem, Hacı Nakkaş Camiinde kılınan öğle namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

ARZU AYDIN TESELLİ ETTİ

49 yaşında hayata gözlerini yuman Ertem’in çocukları Erdoğan, Eren ve Enes, kılınan cenaze namazının ardından babalarını son yolculuğuna uğurladı. Eşinin kaybetmenin üzüntüsünü yaşan Saadet Ertem, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Milletvekili Aydın, çok üzgün olduklarını belirterek, “şu anda incelemeler devam ediyor. Kesin sonuçlar geldikten sonra doğruları konuşmamız gerekir. Eğer bir ihmal varsa sonuna kadar bunun peşinde olacağız. Ben bir hukukçuyum ve bu işin takipçisiyiz. Sorumlusunu bulup adalet önünde hesap vermesini isteriz. Ama şu an ortada bir şey yok. Şehir efsanelerine kimsenin inanmaması gerekir” dedi. Ertem’in cenazesi Şehitler Mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye Bolu Vali Erkan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Alay Komutanı Haluk Saygılı, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak ile Ertem’in çok sayıda yakınları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128