3 Emniyet mensubu gözaltında

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler bu gün (Dün) sat 15.00’de eş zamanlı bir operasyon düzenleyerek biri Emniyet Müdür Yardımcısı , biri Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde komiser ve Dörtdivan ilçesinde polis memuru olarak görev yapan 3 emniyet mensubunu yasa dışı dinleme yapmak suçundan evlerinde gözaltına aldı.

 3 Emniyet mensubu gözaltında

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü KOM, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, yasa dışı dinlemelerle ilgili operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında ekiplere, haklarında gözaltı kararı bulunan eski İstihbarat Şube Müdürü Ufuktan Yiğit, Bölge Trafik Bölge Şube Müdürlüğünde görev yapan komiser Levent Şahin  ve Dörtdivan ilçesinde polis memuru olarak görev yapan Bekir Mutlu’nun evlerinde arama yaptı. Gözaltına alınan 3 emniyet mensubu akşam Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde sağlık kontrollerinin yapılmasını ardından geceyi geçirmek üzere tekrar Emniyet Müdürlüğüne getirildiler.

Polislerin, Dev-Yol soruşturması kapsamında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ve rektör yardımcılarının telefonlarını yasa dışı dinledikleri iddia edildi.Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 09:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan ayıdın
ayhan ayıdın - 6 yıl Önce

çok vahim bir durum teşkilat için acı bir durum allah kolayılk versin

SIRADAKİ HABER

banner128