30. Mengen Aşçılık Yarışması 27-28 Eylül Tarihlerinde Yapılacak

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği önderliğinde Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Mengen Belediyesi Destekleri ile gerçekleştirilecek Olan 30. Mengen Uluslararası Aşçılık Ve Turizm Festivali Aşçılar Yarışmasının 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde Bolu Mengen’de yapılacağı duyuruldu.

 30. Mengen Aşçılık Yarışması 27-28 Eylül Tarihlerinde Yapılacak

Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği önderliğinde Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Mengen Belediyesi Destekleri ile gerçekleştirilecek Olan 30. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali Aşçılar Yarışmasının 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde Bolu Mengen'de yapılacağı duyuruldu.

 

Türkiye Aşçılar Federasyonu TAFED Başkan Yardımcısı ve Manavgat Aşçılar Derneği MAD Başkanı İsmail Karataş, yarışmada Yılın Altın Şefi yarışmasının yanı sıra Üniversiteler Arası En İyi Et Yemeği, En İyi Balık Yemeği, En İyi Tavuk Yemeği, Turizm Otelcilik Okulları Arası En İyi Et Yemeği, En İyi Balık Yemeği ve En İyi Tavuk Yemeği kategorilerinde yarışmaların olacağını söyledi. Başkan Karataş, geçmiş yıllarda olduğu gibi 30. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali Aşçılar Yarışmasına Manavgat'tan gerek aşçıların gerekse Yüksek Okul ve Turizm Otelcilik okullarının yoğun ilgi göstereceğine inandığını belirterek "Yarışmaya katılmak isteyen aşçılarımız ve okullarımız Manavgat aşçılar derneğinden katılım davetiyelerini ve katılım şartları konusunda detaylı bilgileri alabilirler" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2014, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128