3.Etap TOKİ Konutlarına Mengen halkı büyük ilgi gösterdi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Mengen Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan 3.Etap Toplu Konut Projesinin tanıtım toplantısı 6 Ağustos Cumartesi günü Mengen Belediyesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya vatandaş büyük ilgi gösterdi.

3.Etap TOKİ Konutlarına Mengen halkı büyük ilgi gösterdi
Haber: SEMİH BAYKAL

Halkın yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını Belediye Başkanı Turhan Bulut yaptı. Bulut, konuşmasının başında seçim sürecinde söz verdiği Tabaklar Yazıyaka-Türkbeyli Mahallesini birbirine bağlayan ve Karayolları tarafından hazırlanan araç ve yaya alt geçit projesinin 25/07/2016 tarihli Karayolları 4.Bölge Müdürlüğü yazısıyla onaylanarak belediyeye bildirildiğini açıkladı. Hem alt geçit projesinin hem de 3.Etap Toplu Konut projesinin halka hayırlı olmasını diledi.

Ardından Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Finansman Dairesi Talep Örgütlenme Şube Müdürü Bülent Şerefoğlu ve Mengen Belediyesi Harita Mühendisi Ebru Yıldız tarafından proje detayları anlatıldı.  Sinevizyon gösterimi eşliğinde halka soru cevap şeklinde bilgi verildi. İlgili broşürlerin dağıtıldığı toplantı sonrasında halk Belediye Başkanı Turhan Bulut’a verdiği sözleri bir kez daha tuttuğu için teşekkürlerini ve tebriklerini sundular.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2016, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128