45 yıllık mezunlar bir araya geldi

İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kuruluşunun 70. Yılı nedeniyle ‘Mezunlar Gecesi’ programı düzenlendi. Eski adıyla Endüstri Meslek Lisesi olan liseden 45 yıl öncesinden itibaren mezun olan birçok öğrencinin yer aldığı mezuniyet gecesine davet üzerine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da katıldı.

 45 yıllık mezunlar bir araya geldi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kuruluşunun 70. Yılı nedeniyle düzenlenen ‘Mezunlar Gecesi’ programına katıldı. Eski adıyla Endüstri Meslek Lisesi olan liseden 45 yıl öncesinden itibaren mezun olan birçok öğrencinin yer aldığı geceye, o yıllar içerisinde okulda eğitim veren öğretmenlerde katıldı.

Mezuniyet gecesinde mezunlarla sohbet eden Başkan Yılmaz yaptığı konuşmasında da, geceyi düzenleyenleri tebrik ederek; “45 yıldan bu yana bu okulumuzdan mezun olanların bir araya gelmesi çok güzel bir şey. Böyle bir etkinliği düşünen, hayata geçmesinde emeği olan herkesi kutluyorum ve bu organizasyonların devamını diliyorum. Allah birlikteliğinizi daim eylesin” dedi. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128