5 Bin dolar bozdur daire sahibi ol

Dolar ve Euro’daki hızlı artışa karşılık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dövizlerinizi Türk Lirasına çevirin’ çağrısına karşılık esnaflar çeşitli kampanyalar düzenlerken Bolu’da faaliyet gösteren MS-SA inşaat firması da ülke ekonomisine destek vermek için kampanya başlattı.

5 Bin dolar bozdur daire sahibi ol

Haber: Kasım ŞAHİN

İnşaat sektöründe sunduğu kaliteli yapılar ve uygun fiyatlarıyla Bolu’da birçok kişiyi konut sahibi yapan, MS-SA İnşaat firması konut sahibi olmayı hayal eden vatandaşların hayallerini gerçekleştirmek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yepyeni bir kampanya başlattı.

10 Bin TL İndirim ve Tapu Masrafı yok!

MS-SA İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Öğürce, kamuoyuna yapmış olduğu açıklamada, “Avrupa’nın oyunlarının bitmesi ve ekonomimizin güçlenmesi için bütün halkımızı ülkemize destek olmaya davet ediyorum. Bu nedenle de biz MS-SA inşaat olarak Bolu’nun en güzel yaşam merkezlerinden biri olan, doğanın yeşil ile birleştiği en güzel mekanı olan Çıkınlar Mahallesinde yapmış olduğumuz projemizde halkımızı hayallerindeki eve sahip olmaya bir adım daha yaklaştırıyor ve 5000 Dolarını bozdurup makbuzunu bize ulaştırana beğendikleri daireyi 10 Bin TL indirim ile veriyoruz. Bu indirimin yanı sıra makbuzunu bize getirenin Tapu masraflarını da bizler karşılıyoruz” ifadelerine yer verdi.  MS-SA İnşaat 05324978619

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2016, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
keriz değiliz
keriz değiliz - 4 yıl Önce

işleri zaten kesat,daireleri satabilmek için zaten 10-15binlira indirim yapacaklardı mecburen.

SIRADAKİ HABER

banner128