6 aydır cevap bile vermediler

Alpagut Mahallesindeki elektrik direklerinin yolun ortasında kalmasının sorumlusu SEDAŞ çıktı. Alpagut Mahallesi Muhtarı, Bolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhan Çalışkan, SEDAŞ’a 6 ay önce verdikleri dilekçeye cevap bile vermediklerini söyledi.

6 aydır cevap bile vermediler
 

Haber: Kasım ŞAHİN

Bu yolda araba kullanmak cambaz işi haberimizin ardından Alpagut Mahallesi Muhtarı İlhan Çalışkan, gazetemize özel bir açıklamada bulunarak, yol ortasında kalan elektrik direklerinin sorumlusunun Bolu Belediyesi olmadığını SEDAŞ’ın sorumluluğunda olduğunu söyledi.

Muhtar Çalışkan, mahallerindeki sokakların Bolu Belediyesi tarafından 6 metreden 12 metreye çıkartılarak, yol genişletme çalışmasının başlatıldığı ve taş döşeme işi başlamadan Bolu Belediyesinin, SEDAŞ’a 3 defa dilekçe verdiğini belirterek; “Mahallemizdeki çalışmalar başlamadan hem belediye hem de biz muhtarlık olarak dilekçeler verdik. Ben bizzat SEDAŞ Bolu Müdürü İsmail Doğandor’a birebir durumu anlattım. Ne var ki SEDAŞ hiçbir girişimde bulunmadı. Mahallemizde bir kaza olursa bunun sebebi kim olacak. Mahalle sakinleri de mağdur durumda. Gazeteniz aracılığıyla SEDAŞ’ı bir kez daha uyarmak istiyoruz. Bir an önce yolların ortasında kalan direkleri kaldırsınlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 07:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124