6 “imam“ yakalandı

FETÖ/PDY kapsamında Bolu’da yürütülen operasyonlarda imam ve abi görevinde olan çok önemli 6 kişinin yakalandığı öğrenildi.

 6 “imam“ yakalandı

HABER: FARUK ÇİDEM

15 Temmuz Fethullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması kapsamında Bolu’da yürütülen operasyonlarda bugüne kadar 109 kişi hakkında tutuklama, 102 kişi hakkında adli kontrol, 53 kişi hakkında serbest bırakma işlemi yapıldı. Yakalanamayan ve halen aranan 16 kişi hakkında yakalama kararı çıkartılırken şu an 14 kişide gözaltında tutuluyor.

Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı kaynaklarından edindiğimiz bilgiye göre, Bolu’da yürütülen FETÖ operasyonlarında örgütte imam ve abi görevinde olan çok önemli kişilerin yakalandığı ve önümüzdeki günlerde bu kişilerin verecekleri ifadelere göre soruşturmaların genişleyeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 19:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
servis haber
servis haber - 4 yıl Önce

yakalanan felan yok.zonguldak emniyetinin batı karadeniz imamlarının şeması bahse konu haberiniz.boluda son imamın bile düzceli olduğu hala meçhu

nevzat gül
nevzat gül - 4 yıl Önce

fetö nün hükümetle kol kola olduğu dönemlerde ülkenin stratejik konumdaki sanayi kuruluşlarını, finansman ve sigorta sektörünü yabancı şirketlere adeta peşkeş çekmesi sonucu ülkenin uğramış olduğu ve daha uğrayacağı zararları nasıl telefi edecekler. hiç kimse bu konuda konuşmuyor.

SIRADAKİ HABER

banner128