7 milyonluk dev yatırım

Bolu Abant Tabiat Parkı yolu üzerinde bulunan Abant Aden Otel törenle açıldı. Otelin sahibi Sezai Koçyiğit 24 odalı, 53 yataklı otelin 7 milyon TL'ye mal olduğunu söyledi. Bolu dev bir turizm yatırıma daha sahip oldu

 7 milyonluk dev yatırım

Haber: Okay ÖZCAN

Abant Tabiat Parkı yolu üzerindeki Akçaalan mevkiinde bulunan Abant Aden Otel, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Hayri Coşkun, Bolu Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, daire müdürleri ve davetlilerin katıldığı törenle açıldı. 24 oda, 53 yatak kapasitesine sahip 7 milyon liraya mal olan otel davetliler tarafından gezildi.

Otelin sahibi Sezai Koçyiğit projenin bir yılda tamamlandığını belirterek, Bolu tabiatın kalbi, Abant zaten dünya markası. Biz de buraya gelen insanlara nasıl daha iyi bir hizmet verebiliriz diye düşündük ve böyle bir yatırım kararı aldık. Projemiz bir yılda bitti. Projenin maliyeti 7 milyon TL. Hamam, sauna ve SPA hizmeti de veriyoruz dedi. Bolu bu yatırımla birlikte dev bir turizm merkezine dahi sahip olmuş oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128