8 aileye ziyaret

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz haftanın her Perşembe günü gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor. Bu hafta 8 (sekiz) hastayı evlerinde ziyaret eden Başkan Yılmaz, hastalarla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

8 aileye ziyaret

Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde her hafta Perşembe günlerini hasta ziyareti yaparak geçiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu hafta da 8 (sekiz) aileyi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz’ın bu haftaki ziyaretlerinde, Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Metin Tahaoğlu, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, Bolu Belediyesi Doktoru Gülsüm Öncü, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen ve yönetimi, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, AK Parti Bolu İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Ünsal Toylan katıldı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124