‘İşkolik’ yayın hayatına ‘Merhaba’ dedi

Ege Medya Gazete ve Dağıtım tarafından çıkartılan ‘İşkolik’ dergisinin ilk sayı tanıtım kokteyli gerçekleştirildi. Kokteylde konuşan Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler, “İşkolik Dergisi’nin yayın hayatına...

‘İşkolik’ yayın hayatına ‘Merhaba’ dedi

Ege Medya Gazete ve Dağıtım tarafından çıkartılan ‘İşkolik’ dergisinin ilk sayı tanıtım kokteyli gerçekleştirildi. Kokteylde konuşan Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler, “İşkolik Dergisi’nin yayın hayatına başlamasında emeği geçen herkesi kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

 

Bolu’daki sektörel gelişmeleri ve iş dünyasını takip eden yeni dergi ‘İşkolik’ yayın hayatına başladı. İlk sayısı basılan derginin tanıtım kokteyli oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kokteylde konuşan Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler, derginin yayın hayatına başlamasında emeği geçen herkesi kutladı. İnceler;“Bolu’da magazinden spora, siyasetten iş hayatına, birçok değişik alanlarda çıkan dergilerin arasında yepyeni bir dergi hayata geçmektedir. Bilindiği üzere Bolu Ekspres Gazetesi’ni bünyesine katan Ege Medya Grubu, İşkolik dergisiyle de bu alanda Bolu’ya yeni bir renk katacaktır. İşkolik dergisinin yönetim kuruluna, yazı ailesine, foto muhabirlerine ve tüm çalışanlarına başarılar diler ve derginin Bolu basını için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124