‘Melekler Ormanı’ geliyor

Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Meleklerimiz Gülsün’ projesi kapsamında, Bolu’daki ilköğretim okullarında başarılı olan öğrencilere sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleniyor.   Bolu...

‘Melekler Ormanı’ geliyor

Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Meleklerimiz Gülsün’ projesi kapsamında, Bolu’daki ilköğretim okullarında başarılı olan öğrencilere sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleniyor.

 

Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen, Bolu Belediye İzcileri ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencilerinin Topluma Hizmet dersi kapsamında desteklediği ‘Meleklerimiz Gülsün’ projesi hayata geçiyor. Bolu’da bulunan ilköğretim okullarında başarılı olan öğrencilerle beraber yürütülecek proje kapsamında öncelikle ‘Melekler Ormanı’ oluşturulacak.‘Melekler Ormanı’nda minik öğrenciler kendileri ve aileleri adına fidan dikecek ve orman miniklerin diktiği fidanlardan oluşacak. Daha birçok sosyal ve kültürel faaliyetlerin gerçekleştirileceği proje, her okuldan öğrencilerin katılımı ile bir yıl sürecek. Proje kapsamında öğrencilerle ilk olarak BEHDER sponsorluğunda bir tanışma çayı düzenlendi. Atatürk Orman Parkı BEHDER’de düzenlenen programa katılan Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, minik öğrencilere proje ile ilgili detaylı bilgiler vererek, “Melekler Gülsün projesi kapsamında sizlerle birçok sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştireceğiz. Ayrıca Belediyemizin, izcilik kulübü, masa tenisi kursu ve bilgi evlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu bir yıl sürecek olan proje kapsamında sık sık beraber olacağız ve birçok etkinlik yapacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128