“ Politikacılar insanları yumurta gibi birbiriyle tokuşturuyor”

Bad Soden konseri sırasında Bolu Olay Almanya temsilcisi Seyfi Alp’e konuşan Volkan Konak, “Siyaset Türkiye’de insanların arasını açma aracı olarak kullanılıyor” dedi.   Seyfi ALP / BAD SODEN   FRANKFURT...

“ Politikacılar insanları yumurta gibi birbiriyle tokuşturuyor”

Bad Soden konseri sırasında Bolu Olay Almanya temsilcisi Seyfi Alp’e konuşan

Volkan Konak, “Siyaset Türkiye’de insanların arasını açma aracı olarak kullanılıyor” dedi.

 

Seyfi ALP / BAD SODEN

 

FRANKFURT yakınlarındaki Bad Soden’de binden fazla hayranına unutulmaz bir konser veren Volkan Konak, “Türkiye’de siyaset insanların birbirleriyle arasını açmak için kullanılıyor. Politikacılar insanları yumurta gibi birbiriyle tokuşturuyor” dedi.

Şarkılarının arasında Türkiye’yi yakından ilgilendiren konularla ilgili mesajlar veren Volkan Konak, sanatın birleştirici rolüne dikkat çekerek, “Nazım Hikmet de bizim, Mehmet Akif de bizim. Önemli olan insanların gözündeki sevgiyi görebilmektir” dedi.

Efes Taverna tarafından organize edilen Bad Soden konserine orkestranın kemancısı Selim Bölükbaşı damgasını vurdu. Selim Bölükbaşı, keman, tulum ve saz çaldıktan sonra bir de sahneye çıkıp “Batsın Bu Dünya” adlı şarkıyı Orhan Gencebay’ı taklit ederek söyledi. Volkan Konak’ı dinlemeye gelenler arasında Frankfurt Büyükşehir Belediye Başkanı Peter Feldmann ve Frankfurt Başkonsolosu Ufuk Ekici de vardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER