“Birand hepimize örnek olacaktır”

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Caner Güngör, ''Son nefesine kadar mesleğini icra eden, yetiştirdiği gazetecilerle adeta bir okul olan Mehmet Ali Birand'ın gazetecilik sevdası hepimize örnek olacaktır'' dedi. Güngör,...

“Birand hepimize örnek olacaktır”

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Caner Güngör, ''Son nefesine kadar mesleğini icra eden, yetiştirdiği gazetecilerle adeta bir okul olan Mehmet Ali Birand'ın gazetecilik sevdası hepimize örnek olacaktır'' dedi.

Güngör, gazetecilere yaptığı açıklamada, Birand'ın vefatının Türkiye'yi yasa boğduğunu belirterek, Bolu'daki basın mensuplarını da derinden üzdüğünü söyledi. ''Son nefesine kadar mesleğini icra eden, yetiştirdiği gazetecilerle adeta bir okul olan Mehmet Ali Birand'ın gazetecilik sevdası hepimize örnek olacaktır'' diyen Güngör, ''Gazeteciliği bir yaşam felsefesi olarak kabul eden hazırladığı belgesellerle Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan Mehmet Ali Birand'a Allah'tan rahmet dilerken, ailesine ve basın camiasına baş sağlığı dileriz'' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124