“Bu bir aile içi meseledir”

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun geçtiğimiz hafta gençlik kolu başkanlığı görevinden ayrılan Ömer Faruk Deligöz’ün istifasını aile içi bir mesele olarak gördüğünü söyleyerek;...

“Bu bir aile içi meseledir”

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun geçtiğimiz hafta gençlik kolu başkanlığı görevinden ayrılan Ömer Faruk Deligöz’ün istifasını aile içi bir mesele olarak gördüğünü söyleyerek; “Bu hadisenin aile içinde sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturulacağının Bolu kamuoyu tarafından bilinmesini isterim.” Dedi.

 

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun gençlik kolu başkanı Ömer Faruk Deligöz’ün istifasını değerlendirdi. Türkiye’nin 2023 hedeflerine giden yolda gençliğin ne kadar önem taşıdığını çok iyi bildiğini söyleyen Ercoşkun; “AK gençlik yapılanmasına Ülkemizin her ilinin, her ilçesinin ihtiyacı olduğu gibi güzel Bolumuzun da ihtiyacı vardır. Bu nedenle istifalarını üzüntüyle öğrendiğim ak parti gençlik kolları üyesi kardeşlerimizin kendilerinin de ifade ettikleri gibi partimizden değil gençlik kollarındaki görevlerinden istifa etmişlerdir. AK kadrolarda hangi mevkii de görevleri olursa olsun ufacık bir katkının dahi 2071 hedefimizdeki önemi ortadadır, bu bağlamda genç arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum. Açıklamaları sırasında maksadını aşan sözleri böyle önemli bir görevden ayrılmanın verdiği üzüntü ile yapılmış ve birazda gençliğin verdiği heyecan ve acelecilik olarak görüyorum. Bolu dışında olmam sebebiyle kendisi ve ekibiyle istişare imkânı olmamıştır.” Dedi. Ercoşkun sözlerini şu şekilde tamamladı;     Yüzde 65 i genç nüfusa sahip ülkemiz genç kardeşlerimizin omuzlarında daha da yükseğe çıkacaktır. Bugün AK parti ailesinin milletvekilliği yapan bir ferdi olarak bu satırlardan bütün gençlik teşkilatının her platformda desteklendiğini ve önlerinde hiçbir engelin olmadığını kendilerine hatırlatmak isterim. AK parti ailesi içerisinde yaşanan bu hadisenin aile içinde sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturulacağının bütün teşkilatım ve saygıdeğer Bolu kamuoyu tarafından bilinmesini isterim.”

               

 

            

 

                                                                                                                                                                    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128