banner120

“Büyük buluşma “ tam not aldı

Ankara’da görev yapan Bolulu bürokratların düzenlediği geceye yoğun bir katılım oldu. Tertip komitesi adına konuşan Bülent Dinçtürk toplantıyı birilerinin sabote etmek için sağa sola telefon ederek katılmamaları...

“Büyük buluşma “ tam not aldı

Ankara’da görev yapan Bolulu bürokratların düzenlediği geceye yoğun bir katılım oldu. Tertip komitesi adına konuşan Bülent Dinçtürk toplantıyı birilerinin sabote etmek için sağa sola telefon ederek katılmamaları yönünde telkinlerde bulunduğunu üzülerek öğrendiğini vurgulayarak; “Buna karşılık ve yağan kara rağmen katılım üst seviyede olmuştur” dedi.

 

 

 

 

Ankara’daki Bolulu bürokratların tertip ettiği gece Ulucanlar Kültür ve Sanat Merkezinde yapıldı. Geceye Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun,Fehmi Küpçü,Tanju Özcan,Bolu  belediye başkanı  Alaaddin Yılmaz başta olmak üzere kaymakamlar,ilçe belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.Toplam 308 kişinin katıldığı toplantıda konuşmacılardan bakan yardımcısı Fatih Metin son yıllarda yapılan ve Boluluların bir araya getirildiği böyle doyurucu bir toplantının yapılmadığını ifade etti.Açılış konuşmasını Yakup Evirgen’in kapanış konuşmasını ise İsmail Altıntaş’ın yaptığı gecede Bolu İl özel idaresi genel sekreteri Tahsin Akduman Bolu il özel idaresinin yatırımları hakkında konuklara geniş kapsamlı bilgiler verdi.Tertip komitesi adına konuşan Bülent Dinçtürk toplantıyı birilerinin sabote etmek için sağa sola telefon ederek katılmamaları yönünde telkinlerde bulunduğunu üzülerek öğrendiğini vurgulayarak; “Buna karşılık ve yağan kara rağmen katılım üst seviyede olmuştur.Artık Ankara’da Boluluların hangi çatı altında buluşması,birleşmesi,bütünleşmesi gerçeği ortaya çıkmıştır.Alternatif toplantılara gerek olmadığı gerçeği de su yüzüne çıkmıştır.Artık bütünleşme zamanıdır” ” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124