“Çorbacı Mülayim” yepyeni yüzüyle Hizmete girdi

Bolu’nun en ünlü çorbacısı olarak ün yapan “Çorbacı Mülayim“’yenilenen yüzüyle Bolu halkına hizmet vermeye devam edecek.   Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet caddesinde yıllardır...

“Çorbacı Mülayim” yepyeni yüzüyle Hizmete girdi

Bolu’nun en ünlü çorbacısı olarak ün yapan “Çorbacı Mülayim“’yenilenen yüzüyle Bolu halkına hizmet vermeye devam edecek.

 

Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet caddesinde yıllardır Bolu halkına hizmet veren “Çorbacı Mülayim yenilen görünüşü ve iç dizaynıyla Cuma günü görkemli bir açılış yaptı.

 “Çorbacı Mülayim”in açılış törenine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz başta olmak üzere kentimizin önce gelen pek çok siması katıldı. Müessesenin açılışı sonrasında açılışa katılanlara, Çorba ve pilav ve döner ikramında bulunuldu. İç mekânda yapılan değişiklik tadilatından sonra müşterilerine şık bir ortamda Çorba içip Döner yiyebilecekleri tertemiz bir mekan sunduklarını vurgulayan işletme sahipleri Mustafa Şengül ve Muzaffer Sağlam Bolu halkının hizmetinde olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade ettiler. Yenilenen yüzüyle Bolu halkına hizmet verecek olan Çorbacı Mülayim’in 120 kişilik kapasiteye sahip olduğu ve 7-24 esasına göre hizmet vereceği belirtildi. İşletme ortaklarından Muzaffer Sağlam, Bolu bölgesinde marka tescilli Çorbacısı olarak, 11 çeşit çorba sunumu yaptıklarını söyledi.  Sağlam “ Çorba çeşitlerinin yanı sıra 3 çeşit sulu yemek, tatlı çeşitleri ve Et Döneri sunumunu da en leziz şekilde yapmaktayız. 1998 yılından beri Lokantacılık hizmetinde bulunmaktayız. Şimdi en leziz şekilde çorba çeşitlerimizle halkımızın ve müşterilerimizin 7-24 saat hizmetinde olmaya devam edeceğiz “dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128