banner120

“Kara dayı” Yılmaz’dan kar yağdırmasını istedi

Dizi çekimi için Gölcük Tabiat Parkı'na gelen sinema sanatçıları Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel Bolu’nun doğal güzelliklerini öve öve bitiremediler. Kendilerini ziyarete gelen Bolu belediye...

“Kara dayı” Yılmaz’dan kar yağdırmasını istedi

Dizi çekimi için Gölcük Tabiat Parkı'na gelen sinema sanatçıları Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel Bolu’nun doğal güzelliklerini öve öve bitiremediler. Kendilerini ziyarete gelen Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz ile konuşan İmirzalıoğlu ''Başkanım bize bu akşam yağması için kar gerekiyor. Yağması için herhangi bir şey yapabilirseniz seviniriz'' diye konuştu.

 

Dizi çekimi için Bolu Gölcük Tabiat Parkı'na gelen sinema sanatçıları Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'i dizi setinde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ziyaret etti.Özel bir kanalda yayınlanan dizi çekimleri için Gölcük Tabiat Parkı'nda kurulan dizi setine gelen İmirzalıoğu ve Korel'i ziyaret eden Yılmaz, dizi oyuncuları ile bir süre sohbet etti.   Oyuncuların ve dizi ekibinin kendisinden herhangi bir isteği olup olmadığını soran Yılmaz, ''Sizler için yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa hemen bana ulaşın. Sizleri burada ağırlamak bizim için büyük mutluluktur'' dedi.Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel ile fotoğraf çektiren Yılmaz, oyuncuların boyunun çok uzun olduğunu söyledi.Başkanın kendilerini ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden İmirzalıoğlu da esprili bir şekilde ''Başkanım bize bu akşam yağması için kar gerekiyor. Yağması için herhangi bir şey yapabilirseniz seviniriz'' diye konuştu.İki gün boyunca çekim yaptıklarını dile getiren İmirzalıoğlu, kendisini görmek ve fotoğraf çektirmek için gelen vatandaşlara teşekkür etti. 
     
     -''Saatlerce fotoğraf çektirmeyi beklediler'' 
     
     Dizi çekiminin yapıldığı Gölcük Tabiat Parkı'nda piknik yapan ve göl etrafında tur atan vatandaşlar, dizi oyuncuları ile fotoğraf çektirebilmek için saatlerce bekledi. Tesis dışında bekleyen vatandaşlar, diziyi sürekli takip ettiklerini ve oyuncularla fotoğraf çektirmek istediklerini söyledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124