banner120

“Söylentilere yaptığımız hizmetlerle cevap veriyoruz”

Ak partili kadınlar mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Son günlerde bazı kesimler tarafından hakkında spekülasyonlar yapıldığını söyleyen Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın “Biz söylentilere hizmet ile cevap veriyoruz”...

“Söylentilere yaptığımız hizmetlerle cevap veriyoruz”

Ak partili kadınlar mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Son günlerde bazı kesimler tarafından hakkında spekülasyonlar yapıldığını söyleyen Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın “Biz söylentilere hizmet ile cevap veriyoruz” dedi.

 

 

AK Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen Mahalle temsilcileri toplantısı hafta sonu geçekleşti. Cumartesi günü AK Parti İl Kadın Kolları tarafından organize edilen toplantıya Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve yaklaşık 150 civarında AK Parti Mahalle temsilcisi katıldı. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, partililerle buluştuğu bu toplantıda Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri slaytlar eşliğinde katılımcılarla paylaştı. Ayrıca vatandaşlarla bire bir ilgilenen Başkan Yılmaz, Mahalle temsilcilerinin sorularını da tek tek cevapladı.

 

 “Bu toplantılar heyecanımıza heyecan katacak”

 

Bu toplantıları iki hafta arayla bir düzenli bir şekilde yapacaklarını da belirten AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ise “Artık bu toplantılarımızı iki haftada bir yaparak teşkilatlarımızı diri tutup, heyecanımıza heyecan katacağımıza inanıyorum. Bu toplantılar kaynaşmalara vesile oluyor. Bu hafta Belediye Başkanımız bizlerle birlikte oldu, iki hafta sonra ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığın özellikle kadınlar için getirmiş olduğu yenilikler ve koruyucu aile ile ilgili bilgiler veren uzmanlar bizlerle birlikte olacak. Yine ilerleyen süreçte İl Başkanımız ve Milletvekillerimizin de katılımı ile bu toplantılarımız devam edecek ve vatandaşlarımızla bir arada olma imkânımız olup, halkımızın sorun ve talepleri ile birebir ilgilenme fırsatları olacak” dedi. Ayrıca son günlerde hakkında yapılan çeşitli spekülasyonlara da cevap veren ve bunlara ilgilenmediğini ifade eden Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın “Biz söylentilere hizmet ile cevap veriyoruz. AK Parti çıtasını daha yukarıya taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124