“Var mı bize düşen bir görev, Burada nasıl, iyi bakıyorlar mı?”

Abant İzzet Baysal Üniversite Nükleer Radyasyon Detektörleri Araştırma ve Geliştirme Merkezi temel atma töreni için Üniversite kampusuna giden Vali İbrahim Özçimen temel atma töreninden sonra Tıp Fakültesi’ne...

“Var mı bize düşen bir görev, Burada nasıl, iyi bakıyorlar mı?”

Abant İzzet Baysal Üniversite Nükleer Radyasyon Detektörleri Araştırma ve Geliştirme Merkezi temel atma töreni için Üniversite kampusuna giden Vali İbrahim Özçimen temel atma töreninden sonra Tıp Fakültesi’ne giderek burada tedavi olan hastaları ziyaret ederek sohbet etti ve yakınlarından ilgilendi.

Vali Özçimen’in hasta ziyaretinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Başhekimi Prof.Dr. Hayrettin Öztürk, İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arif Duran hazır bulundu. İlk olarak İzzet Baysal Tıp Fakültesinde ameliyat olan Mehmet Yıldız ile sohbet ederek rahatsızlığı hakkında bilgi alan Vali İbrahim Özçimen, “Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Var mı bize düşen bir görev. Burada nasıl, iyi bakıyorlar mı?” dedi. Daha sonra diğer hastaları da ziyaret eden Vali İbrahim Özçimen hasta yakınları ile de sohbet ederek hastaları ile ilgilenilip ilgilenilmediği konusunda bilgiler aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128