“Zorba” 11 Mayıs’ta Bolu’da

Ankara Devlet Opera ve Balesi müdürlüğü orkestra ve korosu 11 Mayıs’ta AİBÜ Kongre merkezi Bordo salonda Mikis Theodorakis’in “Zorba” isimli iki perdelik bale gösterisini sergileyecekler.   Bolu...

“Zorba” 11 Mayıs’ta Bolu’da

Ankara Devlet Opera ve Balesi müdürlüğü orkestra ve korosu 11 Mayıs’ta AİBÜ Kongre merkezi Bordo salonda Mikis Theodorakis’in “Zorba” isimli iki perdelik bale gösterisini sergileyecekler.

 

Bolu Belediyesi 2012 kültürel etkinlikleri kapsamında ki faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Etkinlikler kapsamında Bolu Belediyesi'nin katkılarıyla İzzet Baysal Şükran Günleri'nin ilk günü olan 11 Mayıs’ta Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestra Korosu tarafından iki perdeden oluşan bir bale gösterisi gerçekleştirilecek. Programla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, “11 Mayıs 2012 Cuma günü saat 20.00’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi Bordo Salon’da ücretsiz olarak sahnelenecek gösteriye tüm halkımızı bekliyorum. Gösteriye katılmak isteyen vatandaşlarımız için program günü saat 18.45’de Valilik önü, Kalıcı Konutlar Kiler önü ve Atatürk Orman Parkı’ndan otobüsler kaldırılacaktır. Yine etkinliklerimiz çerçevesinde 16 Mayıs 2012 Çarşamba günüde saat 20.30’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salon’da Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen Antakya Medeniyetler Korosu tarafından ücretsiz konser düzenlenecek. Konser öncesi 19.45’de Valilik önü, Kalıcı Konutlar Kiler önü ve Atatürk Orman Parkı’ndan üniversitemize ücretsiz otobüsler kaldırılacaktır. Etkinliklerimize tüm sanatsever halkımızı davet ediyorum ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128