9 metreden düştü Şans eseri kurtuldu

Bolu’nun Karaçayır Mahallesi Yunus Emre sitesinde yaşayan Latife Çelik’in 1.5 yaşındaki çocuğu apartmanın 3. Katından camdan yere düştü. Şans eseri beton zemin yerine çimlerin üzerine düşen bebek hastaneye kaldırıldı.

9 metreden düştü Şans eseri kurtuldu

HABER: KASIM ŞAHİN – FARUK ÇİDEM

Olay bu sabah Bolu’nun Karaçayır mahallesi Yunus Emre Sitesi B3 Blok’ta meydana geldi. Evinde temizlik yapan Latife Çelik odanın hava alması için camları açtı. 1.5 yaşındaki çocuğu Hatice Meva Çelik’i ise camın kenarındaki koltuğun üzerine bıraktı. Temizlik yaparken bir anlık dalgınlıkla çocuğunun koltukta olduğunu unutan Latife Çelik koltuğa baktığında çocuğunun olmadığını fark etti. Site içerisinde bulunan diğer apartman sakinlerinin çığlıklarını duyan Latife Çelik camdan aşağı baktığında çocuğunun yere düştüğünü gördü. Büyük bir panikle aşağı inen anne çocuğunu kanlar içinde görünce büyük bir şok yaşadı.

Anneyi sakinleştirmeye çalışan diğer apartman sakinleri olay yerine 112 sağlık ekiplerini çağırdı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan 1.5 yaşındaki Hatice Meva Çelik Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

MR CİHAZI BOZUKMUŞ!!!

Gözü yaşlı anne ile birlikte üniversite hastanesine götürülen bebek MR’a girmesi gerekirken kısa bir süre sonra hastaneden çıkarıldı. Edinilen bilgiye göre Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin MR cihazının çalışmadığı öğrenildi. MR cihazının bozuk olmasına tepki gösteren anne bebeğiyle birlikte İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu ünitesine gitti.

Küçük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu ve hayati bir tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128