banner120

A2'ler Karabük'le Puanları Paylaştı 1-1

2012-2013 Sezonu A2 Ligi, 17 ve 18 Eylül'de oynanan karşılaşmalar ile başladı. Boluspor A2 takımı ilk haftada dün Karabükspor’u konuk ederken, karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldı. Boluspor A2 takımı dün saat 16.00’da...

A2'ler Karabük'le Puanları Paylaştı 1-1

2012-2013 Sezonu A2 Ligi, 17 ve 18 Eylül'de oynanan karşılaşmalar ile başladı. Boluspor A2 takımı ilk haftada dün Karabükspor’u konuk ederken, karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldı.

Boluspor A2 takımı dün saat 16.00’da Karaçayır’da Karabükspor ile karşılaştı. Karşılaşmanın ilk devresinde atılan goller ile 90 dakikalık mücadele 1-1 tamamlandı.

Boluspor A2 takımının Karabükspor ile oynadığı maçın ilk 11’ inde A takımından Volkan Kocaoğlu, Barbaros Bahadır, Kıngsley, Fatih Çalolak, Orhun Öztürk yer aldı. Karabükspor’da ise A takım oyuncularından Kaleci Abdülaziz, Burak, Ceyhun, Atilla ve Adem ilk 11 de bulunan oyuncular oldular.

Oyun içersinde kolundan sakatlanan Harun’un kolunda oluşan ağrıdan dolayı oyundan alındı. Hastaneye giden Harun’un kolunda doku zedelenmesi olduğu öğrenildi. Ayrıca Fatih Çolak da çarpmadan dolayı dizinden ve belindeki ağrılar nedeniyle sakatlanınca ambulans ile hastaneye götürüldü.

Karşılaşmanın ilk devresinin başlarında her iki takımın mücadelesi önce orta sahada oldu.

Ali Beykoz’un Teknik direktörlüğünü yaptığı A2 ler Karabük mücadelesinde A Takım oyuncuları ile Karabük kalesinde etkili olmaya çalışsa da istedikleri oyunu oynayamadı ve fazla pozisyona giremediler. Karabükspor ilk devrenin başlarında defansın büyük hatası sonrası, üç net pozisyonu kaçırdı. Kale önünde oluşan pozisyonlarda ve on sekiz dışından kullanılan serbest vuruşlarda top kale yerine auta yada kornere gitti.

Dakika 15 de Karabükspor, Ceyhun’un ortasında Okan kaleye vurduğu top direğin üstünden auta gitti. Diğer bir pozisyonda Demirhan’ın Boluspor kalesine çektiği şut kale direğinin hemen yanından auta gitti.

İlk gole Boluspor kavuştu. A takım oyuncularından Kinsley’in golü ile 36. dakikada Boluspor 1-0 öne geçiren golü attı. Ceza sahası çizgisine yakın bir mesafeden yapılan faul atışında Kingsley’in yerden kaleye gönderdiği meşin yuvarlak kalecinin uzanamadığı köşede ağlarla buluştu. Bu golle Boluspor üstünlük sağladı. Maçın 44. dakikasında ise Karabüksporlu oyunculardan Ceyhun, defansın boşluğundan yararlanarak kale önüne kadar geldi, Kaleci Yağızcan’ın uzanamadığı köşeye topu gönderdi ve bu golle Karabükspor 1-1 lik beraberliği yakaladı.

Son kalan dakikalarda ve uzatma anlarında başka gol olmayınca ilk devre 1-1 olarak tamamlandı.

Karşılaşmanın ikinci devresinde Teknik Direktör Ali Beykoz, A takım oyuncularından Volkan’ı, Kingsley’i ve Fatih i kenara alırken, A2 oyuncularından Gökhan, Sinan, Batuhan’ı, Samet ve Abdülsamet’in yerine oyuna aldı. İkinci devrede her iki takımın kale önüne doğru hücum ve atakları devam etse de netice değişmedi. Her iki takımın sahada ki futbol mücadelesi 1-1 tamamlanırken puanları da paylaşmış oldular.

 

 

A2  Boluspor : 1            A2 Kardemir Karabükspr : 1

Hakemler: Kerim Aykut Gümüş, Serkan Can Sercan Bostancı, Hakan Erkan (Dördüncü Hakem ) Arif Doğan Talay (Gözlemci)

 

Boluspor : Yağızcan**, Samet Pirdal**, Abdülsamet**, Mehmet Can**( Gökhan* ), Volkan*( Abdülsamet*), Barboros**, M. Enes**, Harun**( Sinan**) Kıngsley***( Batuhan*), Fatih Çolak**( Samet*), Orhun***

 

Kardemir Karabükspor : Abdülaziz**, Fuat**, Burak***, Mert***, Demirhan**, Kemal**, Ceyhun***, Eray**, Atilla**, Adem**( Ahmet Anıl*), Okan***

 

Goller: Dk 36 Kıngsley ( Boluspor), Dk 44 Ceyhun( Karabükspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124