Aaa yemek ne oldu?

2010 yılında dönemin Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından büyük bir törenle hizmete açılan Bolu’da yemek sektöründe bir anda lider konuma gelen SYB kuruluşu olan Cengiz Öztürk’e ait (a) yemek firmasının iflas ettiği, mallarına haciz konulduğu iddia edildi.

Aaa yemek ne oldu?

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Mülkiyeti Ziraat Odasına ait olan 2010 yılında büyük bir törenle PTT Caddesi üzerinde hizmete giren 600 kişilik (a) yemek firması aynı zamanda TSE ve İSO belgesine sahip bir yemek firması olarak 5 yıldır Bolu halkı ile il dışından gelen vatandaşlara hizmet veriyordu. Çok çeşitli yemekleriyle ekonomik olduğu gerekçesiyle özellikle Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri tarafından tercih edilen ünlü yemek firmasının piyasaya yüklü miktarda borcu olmasından dolayı, işyerinin giriş kapısına, “Tadilat nedeniyle kapalıyız” yazısı asıldığı ve iflas ettiği iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde alacaklı şahıslar tarafından haciz işlemlerinin yapıldığı akşam saatlerinde alacaklı kişilerin masa, sandalye, mutfak gereçleri ile pişirme ocaklarını haciz ederek kamyonlara yükleyip götürdükleri de iddialar arasında yer aldı. (a) yemek firması sahibi Cengiz Öztürk’ün geçtiğimiz yıl binlerce para vererek güreş ağalığını aldığı da öğrenildi. Önümüzdeki günlerde ekonomik zorluklar çeken birçok firmanın da ödeme konusunda zorluklar çekmesiyle iş yerlerini kapatmak zorunda kalacakları da söylentiler arasında yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurettin ayvaz
nurettin ayvaz - 6 yıl Önce

bir çok insanın çalştırıldığı bir işyerinin kapanmasına üzüldüm,büyük firmaların olması demek o ilin büyüklüğünü gösterir,allah yardımcıları olsun.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124