AB Bakanı Bağış’dan başkan Yılmaz’a kutlama

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışması’nda bu yıl iki ödül birden kazanan Bolu Belediyesi’ni Başkan Alaaddin Yılmaz’a gönderdiği mesajla...

AB Bakanı Bağış’dan başkan Yılmaz’a kutlama

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışması’nda bu yıl iki ödül birden kazanan Bolu Belediyesi’ni Başkan Alaaddin Yılmaz’a gönderdiği mesajla kutladı.

 

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışması’nda bu yıl iki ödül birden kazanan Bolu Belediyesi’ni gönderdiği mesajla kutladı. AB Bakanı Egemen Bağış, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a gönderdiği kutlama mesajında “Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin en ciddi yerel yönetimler ödülü olarak kabul edilen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri'nde Bolu Belediyesi’nin iki ödüle layık görülmesinden dolayı tebrik eder, başarılı çalışmalarınızın devam etmesini dilerim” dedi. Bolu Belediyesi’nin gerçekleştirdiği örnek projeler, Türkiye çapında dikkat çekmeye ve takdir toplamaya devam ediyor. Ardı ardına hayata geçirilen başarılı projeler, Bolu’ya bu yıl üç ödül birden getirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “Temiz Türkiyem” Yarışması’nda "En Temiz İkinci Kent"  ödülü alan Bolu Belediyesi, son olarak Marmara Belediyeler Birliği’nin Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışması’nda iki ödüle layık görüldü.  Kurumsal gelişim alanında ‘Bolu Belediyesi ve Kent Konseyleri Projecilik İşbirliği’ projesi ile ödül kazanan belediye, çevre ve altyapı kategorisinde  “Enerji Üretim Tesisi” projesi ile ödül aldı. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışması ile  "Belediyecilikte özgün projelerin desteklenmesi ve yapılan çalışmaların tüm belediyelere örnek olacak şekilde tanıtılarak yaygınlaştırılması’amaçlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128