Abant Tv'nin patronu aday adayı

Abant Televizyonun sahibi Mehmet Altun, AKP İl binasında düzenlenen basın toplantısı ile AKP İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek'e Milletvekili aday adayı olmak için hazırladığı dosyayı vererek AKP'den Milletvekili aday adayı oldu.

Abant Tv'nin patronu aday adayı
Haber: Semih BAYKAL

 
Mehmet Altun düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi; "Bolu Ak Parti iktidarıyla çok ciddi işler yaptı. Çünkü Ak Parti iktidarı gerek tarımda gerekse sağlıkta gerekse eğitimde ciddi ilklere imza attı. Ama küçük bir il olmamıza rağmen hala gidilecek çok yolumuz olduğunu düşünüyorum. Özellikle kanatlı sektör 6 milyar dolarsa, 2 milyar doları Bolu’da ise, Bolu’da bu sektörle ilgili bir veteriner hekimin buradaki sorunları taşıma anlamında önemlidir. Mevcut vekillerimiz mutlaka üzerlerine düşeni yapmıştır; ama bu bir ihtisas konusuysa ‘bende varım’ diyorum" diye söyledi.

 

"EN ÇOK İSTENEN BİR ADAY OLMAYACAKSAM ADAY OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

 

Bolu kamuoyu tarafından en çok istenen aday olmazsa, bu seçimler de aday olmayacağını ifade eden Altun; "Ben kamuoyunda aday olduğumu söyledim. Eğer Bolu kamuoyu tarafından en çok istenen bir aday olmayacaksam ben bu seçimlerde aday olmayı düşünmüyorum. Bolu halkının bu görevi bize tevdi etmesi lazım. Teşkilatlarımı çok önemsiyorum. Teşkilatsız bir parti düşünülemez. Ak parti bugüne kadar bütün seçimleri almışsa bu tüm teşkilatların topyekün başarısını kanıtıdır. Hem teşkilatlardan hem de sivil toplum kuruluşlarından gelen talepleri de önemsiyoruz. Ak Parti camiası, Bolu halkının şartlarının daha da iyileştirilmesiyle ilgili hedeflerinin olduğunu düşünüyorum. Bu bir yarıştır. Bu yarışta hak eden kazansın. En nihayetinde hak eden Ak Parti olacaktır. Hak eden Bolu olacaktır. Hak eden ülke insanı olacaktır" diye ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128