ABD'DE NÖBET DEĞİŞİMİ OLDU

Ankara Bolular Derneği (Platformu) Yönetimi toplanarak, yeni görev dağılımında bulundu. Yeni görev dağılımında Başkan Halil Olkan oldu.

 ABD'DE NÖBET DEĞİŞİMİ OLDU

Ankara Bolulular Derneği kurulduğu günden bu yana 3 yılda bir Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini seçmelerine rağmen aldığı prensip kararı ile her yıl Başkan ve Başkan Yardımcılarını seçilen yönetim kurulu üyelerinin arasından değiştiriyor.  Ankara Bolulular Derneği Yönetim Kurulu önceki gün saat 19.00’da Uğur Salih Uçar Başkanlığında toplanarak, yeni nöbet değişimini belirledi.  Yeni görev dağılımını nöbet değişimi olarak uhdesine kabul eden yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı aşağıdaki şekilde yapılarak, karar alındı. 

 Başkan: Halil Olkan, Başkan Yardımcıları: Orhan Cavit Geredelioğlu ve Ramazan Yaman, Genel Sekreter: Engin Ulaş, Sayman: Mehmet Bilgin, Üyeler: Uğur Salih Uçar, Mustafa Aydınalp, Fatma Karabacak Arslan, Gülşen Çıracıoğlu, Av. Ahmet Yazıcı ve Dr. Adnan Alakoç olarak belirlendi.

 “GÖNÜL VE GÜÇ BİRLİĞİYLE HİZMET YARIŞI İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

 Ankara Bolulular Derneği Başkanlığına seçilen Halil Olkan Yönetim Kuruluna teşekkür ederek,  "Yönetim Kurulu toplantısında Başkanlığa getirilmiş bulunmaktayım. Şahsıma ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma gösterilen teveccühten dolayı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Bolu ve Bolulular için hep birlikte hareket ederek, gönül ve güç birliğiyle hizmet yarışı içerisinde olacağız. Birlikte başaracağız " dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128