Açılışı Eroğlu yapacak

3 milyon 500 bin TL’ye mal olan, çok Amaçlı Salon’un açılışı 6 Ocak Pazar günü Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.   Bolu Belediyesi...

Açılışı Eroğlu yapacak

3 milyon 500 bin TL’ye mal olan, çok Amaçlı Salon’un açılışı 6 Ocak Pazar günü Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Bolu Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen ve 3 milyon 500 bin TL’ye mal olan, 4 bin metre kare alana sahip, içerisinde 2 bin kişilik toplantı salonu bulunan Çok Amaçlı Salon’un açılışı yapılıyor.6 Ocak 2013 Pazar günü saat 13.30’da yapılacak açılışa, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu da katılacak. Belediye Başkanı Alaadddin Yılmaz, Pazar günü gerçekleştirilecek açılışa tüm Bolu halkını davet etti. Çok Amaçlı Salon, 2 bin kişinin yemekli şekilde düğün, toplantı vs. yapabileceği bir salona sahip. Binanın bahçesi de dahil edildiği zaman çok daha fazla kişiyi alma kapasitesi de bulunuyor.   Son sistem teknoloji ile donatılan Salonda, yangın söndürme sistemleri ile havalandırma sistemi tamamen otomatik şekilde yapıldı. Başkan Yılmaz, Bolu için oldukça modern ve kullanışlı bir bina yaptıklarını belirterek, bunu yaparken de hiçbir masraftan kaçınmadıklarını ifade etti. Bolu’nun böylesine bir projeye çok ihtiyacı olduğunu belirten Yılmaz, Çok Amaçlı Salonu Bolu’ya kazandıracaklarını için mutlu olduklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124