“Adalet sistemi içerisinde yer almak sizlere büyük sorumluluklar yüklemekte”

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Barosu Başkanı Atalay ve yönetim kurulu üyeleri ile makamında bir araya geldi. Baro yönetimine başarılar dileyen Başkan Yılmaz, Türkiye’nin içinde bulunduğu sürece dikkat çekerek, “Bu dönemde adalet sistemi içerisinde yer almak sizlere büyük sorumluluklar yüklemekte. Allah yardımcınız olsun” dedi.

“Adalet sistemi içerisinde yer almak  sizlere büyük sorumluluklar yüklemekte”

HABER: Esra ÖZTÜRK

Bolu Barosu’nun eylül ayında gerçekleşen olağan kongresinde 3’üncü kez güven tazeleyen Baro Başkanı Avukat Ferit Atalay, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Salı günü saat 10.30’da Bolu Barosu’nun yönetimini ağırlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, tek liste ile gerçekleşen seçimlerde Bolu Barosuna bağlı üyelerden güven tazeleyen Ferit Atalay ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Konuşmasında FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle ülkenin zorlu süreçten geçtiğine de dikkat çeken Belediye Başkanı Yılmaz, “Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bu dönemde adalet sistemi içerisinde yer almak sizlere büyük sorumluluklar yüklemekte. Allah yardımcınız olsun” diye konuştu.

Çalışmalar hakkında bilgiler verdi

Başkan Yılmaz daha sonra Bolu Barosu Başkan ve üyelerine belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bolu’nun geleceğini inşa etmek için önemli projelere imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan Yılmaz, bu çalışmaların yanı sıra tarımsal alanda AR-GE çalışmaları da yaptıklarını söyledi. Bolu’da mandalina ve portakalın yetiştiğini duyan Baro Başkanı Avukat Ferit Atalay, Belediyenin ödüllü çalışmaları arasında yer alan Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Endemik Bitkiler Doğal Gen Bahçesi ile topraksız tarım çalışmaları, Nilüfer ve Bonsai ağacı üretim parkı hakkında “Bunlar güzel şeyler. Sizleri tebrik ediyoruz” diye konuştu.

Belediye girişine kadar eşlik etti

Sohbet havasında gerçekleşen ve 30 dakika süren ziyaret sonunda Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Barosu üyelerini uğurlamak üzere Baro Başkanı Avukat Ferit Atalay ve yönetim kurulu üyelerine belediye binasının girişine kadar eşlik etti ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128