Adese’den muhteşem açılış

 “Bolu’nun alışveriş gündemini değiştiriyoruz” sloganı eşliğinde geçtiğimiz ay açtığı üç mağazayla Bolu’ya adım atan Adese, dördüncü mağazasını Beşkavaklar’da...

Adese’den muhteşem açılış

 “Bolu’nun alışveriş gündemini değiştiriyoruz” sloganı eşliğinde geçtiğimiz ay açtığı üç mağazayla Bolu’ya adım atan Adese, dördüncü mağazasını Beşkavaklar’da açtı.

1 Haziran’da açtığı üç mağazayla Bolu halkından büyük ilgi gören Adese’nin, dördüncü mağazasının açılışı dün gerçekleştirildi. Beşkavaklar mağazası Adese’nin Bolu’daki en büyük mağazası olma özelliğini taşıyor... Cuma günü saat 17.00’de gerçekleştirilen açılış törenine yüzlerce seçkin davetli katıldı. Açılışa Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu belediye başkan yardımcısı İsmail Yamantürk, AİBÜ Rektörü Prof.Dr. Hayri Coşkun başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Açılışa katılan Adese genel müdürü Mustafa Özeskiciler Beşkavaklar Adese’nin giriş katında gıda ürünlerinin, üst katında ise gıda dışı ürünlerinin satışa sunulacağını vurgulayarak Beşkavaklar Adese’nin 48 araçlık bir otoparkı’nın bulunduğunu söyledi. Özeskiciler Diyarbakır’da yaşanan hain terör saldırısına da dikkat çekerek şehitlere rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diledi. Daha sonra Adese Beşkavaklar mağazasının açılışı Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu belediye başkan yardımcısı İsmail Yamantürk ve AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun tarafından yapıldı. Anadolu merkezli olduğu hâlde Türkiye’nin önde gelen ulusal perakende markaları arasında yer alan Adese, Beşkavaklar mağazasının de hizmete açılmasıyla birlikte, Bolu’daki şube sayısını dörde, toplam mağaza sayısını ise 136’ya çıkardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129