ADLİYE EMEKLİSİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Bolu Adliyesi’nden emekli olduğu öğrenilen Fatma Neyaptı’dan uzun zamandır haber alamayan komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen polis kapıyı açtığında Neyaptı’nın cesedi ile karşılaştı.

 ADLİYE EMEKLİSİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

HABER: FARUK ÇİDEM

İsmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan Kovancı Apartmanında yaşayan 65 yaşındaki Fatma Neyaptı İsimli yaşlı kadın evinde ölü olarak bulundu. Yaşlı kadının yaklaşık bir hafta önce öldüğü belirlendi.

İsmet Paşa Caddesi Hal Sokak No:44 adresinde bulunan Kovancı Apartmanının ikinci katında yalnız yaşadığı öğrenilen Fatma Neyaptı isimli kadından haber alamayan komşuları,  daireden kötü kokular gelmesi üzerine, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine belirtilen adrese gelen polis ekipleri, dairenin kapısını çilingir yardımıyla açtığında korkunç manzara ile karşılaştı.

CESEDİ KURTLANMIŞ

Yaklaşık 10 gün önce öldüğü tahmin edilen Fatma N.’nin cesedinin şişerek bozulmaya başladığını ve bazı bölgelerinde kurtlanmalar oluştuğunu gören polisler, durumu Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına bildirdi. Olay yerine gelen nöbetçi Cumhuriyet Savcısı, olay yeri inceleme ekibi istedi. Yapılan ilk incelemede, kuşkulu bir bulguya rastlamayan savcı, yine de ölüm sebebi ve kesin ölüm zamanının öğrenilmesi için cesedi adli tıp kurumuna yollanmasına karar verdi.

Bolu adliyesinden emekli olduğu ve dairesinde yalnız yaşadığı öğrenilen yaşlı kadının kronik sağlık sorunları bulunduğu bildirildi. Adli tıp kurumu raporunun ardından kesin ölüm sebebi anlaşılacak olan Fatma N.’ninevinde, polis tarafından geniş çaplı bir inceleme yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128