AİBÜ’de Çifte Bayramlaşma

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, üniversitede görev yapan akademik ve idari personelin Cumhuriyet ve Kurban Bayramlarını kutladı. AİBÜ Toplantı Salonu’ndaki bayramlaşmaya,...

AİBÜ’de Çifte Bayramlaşma

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, üniversitede görev yapan akademik ve idari personelin Cumhuriyet ve Kurban Bayramlarını kutladı.

AİBÜ Toplantı Salonu’ndaki bayramlaşmaya, Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Bahar, Prof. Dr. Akçahan Gepdiremen ve Prof. Dr. Resul Eryiğit, İzzet Baysal Vakfı Eğitim Koordinatörü Mustafa Yaman ile akademik ve idari personel katıldı. Prof. Dr. Hayri Coşkun, bayramlaşma sırasında yaptığı kısa konuşmada, akademik ve idari personelin Cumhuriyet ve Kurban bayramlarını tebrik ederek, “Bu yıl iki bayramı, çifte bayramı beraber kutladık. Her iki bayramın da özelliği millet olarak bizi birbirimize bağlaması ve birlik beraberliğimizi artırmasıdır. İnşallah daha nice bayramlara hep beraber ulaşmamızı temenni ediyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128