AİBÜ’DE SEÇİMLER NEDENİYLE İSTİFA

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kadın Doğum Ana Bilim eski Başkanı Prof. Dr. Melahat Emine Dönmez Milletvekili A. Adaylığı için istifa etti.

AİBÜ’DE SEÇİMLER NEDENİYLE İSTİFA
HABER MERKEZİ

İstanbul 2. Bölge (Şişli) ‘den aday olacak olan  Prof.Dr. Melahat Emine Dönmez 20 yıla yakın Şişli Eftal Kadın hastalıkları ve Doğum Kliniği şefi olarak görev yaptı. Bölge halkını ve İstanbul’u çok iyi tanıyan Dönmez 7 yılı aşkın süredir Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde görev yapıyordu.

Dönmez, Londra  King's College Hastanesinin Fetal Tıp Bölümünde de 6 ay  görev yaptı. Halen Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Yönetim Kurulu  Üyesi ve İcra Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Dönmez’in Kadın Hastalıkları Doğum ve Perinatoloji Uzmanı Tüp Bebek Sertifikaları da bulunuyor.

Kırıkkale doğumlu olan Prof. Dr. Melahat Emine Dönmez, gerek memleketi Kırıkkale’de gerekse görev yaptığı Bolu ve Şişli’de sevilen ve saygı gösterilen bir kişiliğe sahip. Dönmez’in İstanbul’da hangi partiden Milletvekili Adayı olacağı ise merak konusu olurken, kendisi de bu konuda ser verdi sır vermedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128