AK Gençler iş başında!

AK Parti İl Gençlik Kolları mahalle organizasyonları ile hem mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor hem de muhtarlardan alınan bilgiler doğrultusunda ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek, ellerinden geldiği kadar ailelere destek veriyor.   1...

AK Gençler iş başında!

AK Parti İl Gençlik Kolları mahalle organizasyonları ile hem mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor hem de muhtarlardan alınan bilgiler doğrultusunda ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek, ellerinden geldiği kadar ailelere destek veriyor.

 

1 Martta İl Gençlik Kollarının yeni yönetimini oluşturduktan sonra Yürütme Kurulu üyelerini de belirleyerek çalışmaları hızlandıran Taha Furkan Sönmezel, mahallelerde muhtar ve ev ziyaretlerine başladılar. Artık Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı “Gençlik Muhtarlarla istişare ediyor”, Halkla ilişkiler Başkanlığı ise, “Ak Gençlik Mazlumun yanında” projeleri ile her hafta bir muhtar ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edecek. Bu kapsamda Teşkilat Başkanlığı ilk olarak Akpınar Mahalle Muhtarı Mustafa Şengüleç’i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette mahalle ve mahalle sakinleri ile ilgili bilgiler alınırken, Halkla İlişkiler Başkanlığı ise, önceden belirlemiş olduğu iki adet ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret ederek ailelere her zaman yanlarında olduklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER